fbpx
Harmonogram,  Rękodzieło

W MOIM SERCU. Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Mamy

Już w najbliższy piątek, 25 maja o 15:15 SERDECZNIE zapraszamy dzieci i rodziców w PODRÓŻ DO NASZEGO SERCA.

Kto w nim mieszka? Co tam znajdziemy?

Na naszych pracach pokażemy osoby, które kochamy i rzeczy, które lubimy. Zastanowimy się, jakie emocje kryje nasze serce. Będziemy rysować i malować, aby stworzyć nasz autoportret uczuć. W tej przygodzie będzie nam towarzyszyć bohaterka książki autorstwa Jo Witek i Christine Roussey „W moim sercu”.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2,5+.

Prowadzenie: Dobromira Szydłowska

Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych Edukacji Artystycznej w zakresie plastyki UA w Poznaniu. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży, współpracuje z fundacjami, stowarzyszeniami i instytucjami kultury. Przez kilka lat pracowała w Galerii BWA w Gorzowie Wlkp., gdzie prowadziła warsztaty i współtworzyła program edukacyjny. Obecnie nauczyciel plastyki w MDK nr 2 w Poznaniu. Poszukuje różnych sposobów na budowanie twórczych postaw w duchu komunikacji empatycznej.

Czas trwania warsztatów: około 1 godziny.

Koszt warsztatów: 35 PLN od dziecka / w cenie materiały plastyczne. Rodzeństwo: 30 PLN od dziecka, trzecia siostra lub brat bezpłatnie.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy na adres: cmok@ciekawe-zabawki.pl lub telefonicznie na numer 698 066 244 (Adam Miński).

Zapraszamy Z CAŁEGO SERCA 🙂

(i grzecznie sugerujemy zabranie dla dzieci i siebie ubrań bardziej roboczych, niż operowych).

CMOK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *