fbpx
Dla firm,  Harmonogram,  Sztuka

ARTYSTYCZNE WARSZTATY INTEGRACYJNE dla firm i instytucji

Po bardzo pozytywnych głosach uczestników ostatnich zajęć przeprowadzonych przez dwie Ewy z Bone Kozubal, poszerzamy ofertę artystycznych zajęć integracyjnych dla firm. Szczegóły poniżej.

Jeśli pracujecie w firmie lub instytucji, która może być zainteresowana tego rodzaju zajęciami, albo znacie kogoś, kto pracuje w takim miejscu, to prosimy bardzo o udostępnianie i przekazywanie tego posta.

Organizujemy również warsztaty fotograficzne, kulinarne, i każde inne, jakie Klient sobie wymarzy 🙂
CMOK chętnie powita również dorosłych 🙂
Dzięki!

Proponujemy 6 wariantów do wyboru. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez Ewę Bone i Ewę Kozubal – dwie plastyczki z ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem, zarówno jeśli chodzi o tworzenie rozmaitych form artystycznych, jak i o pracę (oraz zabawę) z dorosłymi.Podstawowe założenia warsztatów:

  • cel: integracja w przyjaznej i twórczej atmosferze, w samym centrum Poznania, skąd po zabawie można łatwo wspólnie wybrać się „na miasto”,
  • ilość uczestników: 10 – 20 osób,
  • każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta,
  • zapewniamy poczęstunek: kawę, herbatę, zimne napoje, pyszne ciasta, a na specjalne zamówienie również catering oraz usługi fotografa lub kamerzysty.

PROPOZYCJA NR 1: GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Z uwagą przyjrzymy się opakowaniom po jogurcie, wytłoczkom po jajkach, butelkach, wnętrzom rękawiczek itp. Dostrzeżemy ich piękną, ale jakże ulotną, wewnętrzną formę. Zatrzymamy ją na wieki w odlewie gipsowym.

Uczestnicy zostaną przeszkoleni w tradycyjnej technice rzeźbiarskiej- odlew gipsowy. Każda osoba zaleje gipsem (odpowiednio wzmocnionym) środek wybranego przez siebie obiektu (poddanego wcześniej obróbce, tzn. zagniatanie, skręcanie, cięcie).

Po zastygnięciu ok. 10 min. rozkroi formę (opakowanie) i wydobędzie realistyczną rzeźbę o współczesnej formie, która posłużyć będzie mogła jako obiekt użytkowy, bądź osadzona na postumencie będzie własną oryginalną rzeźbą.

Obiekty będą wspaniałą pamiątką wspólnej zabawy.

***

PROPOZYCJA NR 2: DIZAJNERSKIE PLAMY, CZYLI KOLEKCJA Z PŁODÓW ROLNYCH

Na warsztat weźmiemy uciążliwe plamy spożywcze, wykorzystując ich niespieralność, do stworzenia unikatowej kolekcji białych koszul wiosna-lato 2018.

Owoce i warzywa posłużą nam jako naturalne barwniki i narzędzia do malowania ubrań. Wylana kawa, może być jeziorem o zachodzie słońca, jak również abstrakcyjnym ornamentem, gdy pochlapie się ją jeszcze winem i doda buraczaną pieczątkę.

Każda koszula będzie jedyna i niepowtarzalna, dlatego możemy mieć pewność, że ubierając ją na elegancki bankiet będziemy wyjątkowi, a im dłużej trwać on będzie, tym bardziej zdobna będzie nasza garderoba 😉

W skład ceny wchodzą dodatkowe materiały: koszule, „barwiki” i utrwalacze

***

PROPOZYCJA NR 3: BIŻUTERIA Z ZABAWEK

Biżuteria z zabawek

Skoncentrujemy się na produkcji biżuterii ze starych zabawek. Będziemy tworzyć korale, broszki, bransoletki, kolczyki z materiałów, których nie znajdziemy w salonach Kruk czy Apart.

Zadziwimy na salonach koliami z plastikowych żołnierzyków, kolczykami z klocków lego, czy nakryciami głowy z resoraków.
W skład ceny wchodzą dodatkowe materiały, niezbędne do wykonania biżuterii.

***

PROPOZYCJA NR 4: LAMPY

Lampy

Na warsztatach zmierzymy się z tematem oświetlenia.
Pokażemy różne propozycje lamp, żeby później z prostych materiałów stworzyć własne niepowtarzalne lampki nocne, czy niebanalne abażury.

W skład ceny wchodzą dodatkowe materiały, niezbędne do wykonania lamp. Zajęcia mogą potrwać, zależnie od zapotrzebowania, nawet do 3h.

***

PROPOZYCJA NR 5: MONOTYPIA – ODBIJANE TECHNIKI GRAFICZNE

Monotypia jest jedną z najprostszych i najbardziej efektownych technik graficznych.

Pozwala zupełnemu laikowi stworzyć graficzne dzieło sztuki. Wyróżnia się tym od innych technik graf. , że umożliwia wykonanie tylko jednej odbitki.

Jest nazywana „technika przypadku”, ponieważ efektu końcowego nie można do końca przewidzieć. Będziemy używali profesjonalnych farb drukarskich oraz „pieczęci”, szablonów znanych z codzienności, a które podczas warsztatów całkowicie zmienią zastosowanie.

W skład ceny wchodzą dodatkowe materiały, niezbędne do przeprowadzenia zajęć.
Zajęcia mogą potrwać, zależnie od zapotrzebowania, nawet do 3h.

***

PROPOZYCJA NR 6: ZMECHANIZOWANE, DYNAMICZNE MALARSTWO ABSTRAKCYJNE

Zainspirujemy się malarstwem Jacksona Pollocka, by stworzyć swój własny obraz z nurtu malarstwa abstrakcji ekspresyjnej.

Stłumioną ekspresję pomogą nam wyzwolić specjalne mechanizmy do rozbryzgiwania farby. Każdy z nich na inny sposób będzie prószyć barwnik na płótno. Następnie z niepowtarzalnego obrazu wybierzemy fragment, który najbardziej wyraża nasze emocje, wytniemy format, który nam odpowiada, by móc w domu powiesić swojego własnego „Pollocka”.

W skład ceny wchodzą materiały oraz narzędzia niezbędne do prowadzenia warsztatów dla 10-20 osób.

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 666 314 721 (Natalia), 698 066 244 (Adam), cmok@ciekawe-zabawki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *